Başkanın Mesajı

Anasayfa / Başkanın Mesajı


Safoğlu Tesktil , Safoğulları Şirketler Grubuna bağlı ve  tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızdan biridir.  Firma olarak  günümüzdeki gelişmeleri iyi izleyip, bu değişim sürecinde kurumsal değerlerimize bağlı kalarak, ailedeki  birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ile topluluğumuzu ve ülkemizi ileriye taşımak birincil hedeflerimizdir. 

2003 yılında temelleri atılan firmamız  350’ye yakın  çalışanımızla, Open end , Karde,  Penye ve Kompak iplik alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet  vermek için girişimci, çağdaş ve yenilikçi yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmek ve bunların neticelerinin ülkemiz ve dünya için olumlu katkıları olduğunu görmek bizler için en büyük ödüldür.

Ülkemizin ve dünyanın gelişmesine ve değişmesine  katkıda bulunmak için sadece ekonomik alanda değil; sosyal ve eğitim alanlarında da hizmet vermeyi, bizlere düşen önemli bir görev olarak görüyoruz.

Önemle belirtmek isterim ki Safoğlu Tesktil’in kısa sürede sektöründe kendini kanıtlamış bir marka olmasının altında yatan en önemli sebeplerinin tüm aile fertlerinin ve çalışanlarımızın  birlik ve beraber içerisinde hareket etmesidir. Ayrıca başarılarımın arakasında yüksek nitelikli insan kaynağımız ve köklü kurum kültürümüz bulunmaktadır. Böylece verimliliğimiz ve karlılığımızı korumayı başararak yola devam ediyoruz. Hedefimiz bu birliktelikten aldığımız güç ile uluslar arası standartlarda, dinamik ve global bir şirket haline gelmektir. 

Her geçen gün büyüyen firmamız buna paralel olarak kurumsallaşma yolunda da çok önemli adımlar attığını görmek ve bu yöndeki çabaların özveriyle devam etmesi; bugüne kadarki başarılarımızın gelecekte de devam edeceğine dair önemli ipuçları vermektedir. Buna paralel olarak çalışmalarımıza; temel değerlerimizden taviz vermeden devam ederek sürdürülebilir büyümemizi korumak istiyoruz. 

Sevgi ve Saygılarımla...


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0416) 225 22 40

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.
Top